Przedszkole i Szkoła

Możemy dla Państwa Przedszkola lub Szkoły przygotować specjalne pokazy zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w otwartej przestrzeni.

 1.  Pokazy w pomieszczeniach zamkniętych: Jest to około 45 minutowy pokaz, który zawiera zarówno elementy warsztatowe, jak i artystyczne.
  Podczas takiego pokazu zabezpieczamy podłoże folią, dzięki której po naszym show nie ma właściwie nic do sprzątania. 
  Część artystyczna zawiera pokaz sztuczek, jakie można wykonać z bańkami, bańki z dymem, lasery i kolorowe bańki. 
  Bańki mają wtedy wielkość od paru centymetrów do kilku metrów. 
  Finałem jest zamykanie uczestników imprezy w bańce – nawet kilka dzieciaków jesteśmy w stanie zamknąć w jednej. Po części artystycznej przechodzimy do warsztatów, podczas których każde dziecko może spróbować swoich sił w sztuce bańkowania i zrobić największą bańkę w życiu. Ciekawym elementem w tle są maleńkie bańki wylatujące z wytwornicy. 
 2. Pokazy mieszane (przy lepszej wiosennej/letniej pogodzie: Część warsztatową wówczas przeprowadzamy na Państwa placu zabaw – wielkie bańki mydlane mają zdecydowanie więcej miejsca i dzieciaki mogą się wybiegać, ganiając za nimi.
 3. Oferta na pikniki i festyny rodzinne:
  Na piknik przyjeżdżamy większą grupą. Zabieramy ze sobą specjalny namiot w którym zamykamy uczestników imprezy w bańce. Wokół namiotu tworzymy bańkowe miasteczko, z wytwornicami oraz zabawkami dla dzieci. Wycena pikniku zależy od ilości uczestników oraz ilości bańkarzy obsługujących taki event.
 4. Być może są w stanie Państwo sami zrobić bańkowe atrakcje dla dzieciaków – wtedy polecamy skorzystać z naszych zabawek oraz najlepszego płynu do baniek naszej produkcji – zapraszamy do sklepu internetowego lub na Dąbrowskiego 23/LU 

Możemy również wykonywać zdjęcia oraz wywoływać je dla chętnych. Ciekawą pamiątką jest zdjęcie każdego uczestnika w bańce mydlanej.

Przedszkole - zamykanie w bańce

Bańki mydlane przedszkole – zamykanie w bańce