Mamy niespotykaną ofertę dla galerii oraz centrów handlowych. Organizacja dnia/tygodnia/weekendu z bańkami mydlanymi to gwarancja zadowolonych klientów Państwa sklepów, oraz uśmiechu na ustach najmłodszych. W ramach organizowanego na Państwa obiekcie eventu, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę nawet 10-ciu bańkarzy. (jeżeli obiekt jest naprawdę duży – wspomagamy się współpracującymi z nami animatorami, lub szkolimy Państwa członków załogi). Impreza, którą razem przygotujemy, nie tylko będzie świetną zabawą, ale przez gadżety bańkowe z Państwa logo, tła do zdjęć w bańkach będzie budować świadomość marki. A proszę nam wierzyć klienci bardzo często wracają do zdjęć i filmów z pokazów i zamykania w bańce.

Możemy przygotować wspaniałe bańkowe atrakcje zarówno wewnątrz jak i na placu przed wejściem/wejściami do Galerii.

Indoor: W pomieszczeniach zamkniętych zapewniamy zabawy i warsztaty dla dzieciaków, obsługę wytwornic do maleńkich baniek, zamykanie dzieci w bańkach, konkursy na największą bańkę.
Zamykanie w bańkach jest super doświadczeniem dla uczestników. Bańkarz, zajmuje uczestników sztuczkami, tworzy bańkę na ręce klienta, pokazuje „białe bańki” a następnie zamyka klienta w bańce. Każdy chętny może zrobić sobie własne zdjęcie w bańce mydlanej, możemy przygotować również opcję z wydrukiem zdjęć – bańkowa fotobudka. Tutaj dość ważną rolę odgrywa tło. Ponieważ zdjęcia baniek najbardziej efektownie wychodzą na ciemnym tle, możemy przygotować standy z Państwa logotypem – wówczas każdy wróci do domu ze zdjęciem w bańce mydlanej, które już zawsze będzie kojarzyło się z Państwa galerią.
Płaska bańka: Przy wyższych obiektach możemy zorganizować niesamowitą i niespotykaną instalację. Płaska bańka to błona bańkowa rozciągnięta między żyłkami na szerokość 2-3m i wysoka nawet na kilkadziesiąt metrów. Instalacja taka utrzymuje się nawet kilkadziesiąt minut, a jej ponowne rozciągnięcie zajmuje krótką chwilę dla doświadczonego operatora. Błonę bańkową można podświetlać, by mieniła się, nie tylko ,naturalnymi kolorami.

Outdoor:

Organizujemy „bańkowe miasteczko” na placu przed wejściem do Państwa obiektu – stałą atrakcję. Mamy swój namiot, w którym zamykamy dzieci w bańkach, uczymy jak wyczarować bańki za pomocą różnych rekwizytów a także rąk, nad głowami latają ogromne bańki o średnicy 2-3 metrów i bańkowe węże o długości kilku metrów, w tle pracują wytwornice, produkujące tysiące maleńkich banieczek. Starsze dzieci najchętniej próbują własnych sił w sztuce bańkowania, młodsze „polują” na ogromne bańki, próbując je rozbić a maluszki są oczarowane małymi bańkami. Rodzice często robią mini sesje fotograficzne swoim pociechom na tle wirujących baniek:)
Bańki swymi kolorami oraz kształtami  przyciągają uwagę wszystkich dzieci, nie są hałaśliwe, a dodatkowo możliwość aktywnej zabawy wywołuje uśmiech na każdej dziecięcej buzi:) Rodzice często mają nawet większą frajdę niż dzieci, bawiąc się bańkami!

Gadżety i upominki: Specjalnie na takie imprezy przygotowujemy część upominków, dzięki którym dzieciaki i ich rodzice będą mogli wspominać wizytę w Państwa centrum jako coś niezapomnianego. Od małych dmuchańców do banieczek do różdżek. Nasze gadżety możemy brandować Państwa logotypem

Zabezpieczenia: Wyspy i sceny z bańkowymi atrakcjami wiążą się z małym ryzykiem upadku na śliskiej nawierzchni. Jesteśmy przygotowani na takie rzeczy: Tereny wokół nas są zabezpieczone specjalnymi wycieraczkami, otoczone taśmą oraz odpowiednio oznakowane. 
Dużą uwagę przykładamy również do warstwy estetycznej. Staramy się zachować odpowiedni ład. Jesteśmy przygotowani do sprzątania naszego miejsca pracy na bieżąco