Eventy oraz Imprezy masowe

Każdą ofertę na duże pikniki i eventy przygotowujemy indywidualnie. Proponujemy dwie wersje naszych usług: warsztaty lub pokazy.

Poniżej znajdą Państwo zarys takiej imprezy. Więcej szczegółów oraz ceny są  do uzgodnienia. Chętnie opowiemy więcej telefonicznie +48 602 780 655 lub mailowo lukasz@bankimydlane.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego

WARSZTATY – organizujemy „bańkowe miasteczko” na terenie imprezy – stałą atrakcję. Mamy swój namiot, w którym zamykamy dzieci w bańkach, uczymy jak wyczarować bańki za pomocą różnych rekwizytów a także rąk, nad głowami latają ogromne bańki o średnicy 2-3 metrów i bańkowe węże o długości kilku metró

w, w tle pracują wytwornice, produkujące tysiące maleńkich banieczek. Starsze dzieci najchętniej próbują własnych sił w sztuce bańkowania, młodsze „polują” na ogromne bańki, próbując je rozbić a maluszki są oczarowane małymi bańkami. Rodzice często robią mini sesje fotograficzne swoim pociechom na tle wirujących baniek:)
Bańki swymi kolorami oraz kształtami  przyciągają uwagę wszystkich dzieci, nie są hałaśliwe, a dodatkowo możliwość aktywnej zabawy wywołuje uśmiech na każdej dziecięcej buzi:) Rodzice często mają nawet większą frajdę niż dzieci, bawiąc się bańkami!

Długość trwania warsztatów dostosowujemy do rodzaju oraz scenariusza imprezy – zazwyczaj jest to około 4-5 godzin.

bańkowy namiot

POKAZY – w tej formie skupiamy się na największych bańkach – nad głowami latają ogromne bańki o średnicy 2-3 metrów i bańkowe węże o długości kilku metrów, w tle pracują wytwornice, produkujące małe banieczki. Jest tez mały kącik, w którym dzieci mogą same porobić bańki w czasie pokazu. W tle leci muzyka – jeśli jest to typowa impreza dla dzieci – może być np. muzyka z Akademii Pana Kleksa.

Jest to kilka pokazów w trakcie całej imprezy, trwających około 30 minut. Zazwyczaj organizatorzy sami planują nasze wejścia – by scenariusz imprezy był spójny i urozmaicony.

Dla poglądu film z początków naszej kariery:)

Pokaz baniek pokaz baniek