Bańki mydlane na ślub to magiczny dodatek w tym uroczystym dniu. Wielokrotnie towarzyszyliśmy Parom Młodym w tym jakże ważnym dniu. Zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i jak najlepiej wpasować się w harmonogram uroczystości.
Możemy zaproponować Państwu „bańkową” oprawę przy wyjściu z kościoła – w tle pracują wytwornice do małych baniek, które zasypują dziedziniec kościelny deszczem banieczek, po niebie leniwie snują się ogromne bańkowe giganty (mające do kilku metrów średnicy!).

W takiej oto magicznej atmosferze goście składają Państwu Młodym życzenia:

bańki mydlane na ślub bańki mydlane na wesele

Młodzi Emilia i Łukasz

bańki mydlane na ślub bańki mydlane na wesele

Młodzi Emilia i Łukasz

 

Czasem pokaz baniek oraz składanie życzeń odbywa się już przed wejściem do lokalu (często zaraz po jednym ślubie odbywa się następny – dlatego Para Młoda decyduje się na przeniesienie tej części uroczystości do restauracji.)

Proponujemy rozważyć opcję dodatkowego pokazu baniek, połączonego z mini warsztatami, który odbywa się już po części oficjalnej oraz obiedzie – gdy emocje już troszkę opadną. Jest to fajna okazja do zrobienia kilku pięknych zdjęć, bez pośpiechu oraz nerwów:) A dla dzieci i nie tylko – super atrakcja i zabawa – można spróbować swoich sił w puszczaniu baniek…
Zawsze staramy się być „tłem” – na miejsce uroczystości przyjeżdżamy odpowiednio wcześnie, by nie zakłócić przebiegu ceremonii. Pokaz obsługuje 1 lub 2 animatorów, zawsze zabieramy ze sobą wytwornice do małych banieczek oraz sprzęt i płyny do dużych baniek.