Zimowa Promocja

Promocja 25.11.2019-30.01.2020

Zapraszamy na zimową promocję na wszystkie artykuły w naszym sklepie. Z uwagi na mniej bańkową pogodę aby zachęcić Państwa do bańkowania przez cały rok proponujemy 20% rabat na wszystkie artykuły ze sklepu, za polubienie naszego profilu na facebooku. Po dokonaniu zakupów oraz kliknięcia lubię to prosimy o kontakt:)

Zimowe Prace

Nastał sezon zimowy – poświęcamy się więc teraz działaniom marketingowym, pracom nad poprawą działania strony internetowej. Dzięki współpracy z firmą Evolve postaramy się, by strona zyskała na czytelności oraz, a może przede wszystkim popracujemy nad optymalizacją kodu, by łatwiej było znaleźć nas nowym klientom i pasjonatom baniek mydlanych. Jeżeli nas znasz i podobały Ci się nasze pokazy – będziemy wdzięczni za wszelkie polecenia. W planach mamy ożywienie naszego profilu na facebooku. Zima dopiero nadchodzi – więc mamy jeszcze sporo czasu przed nowym sezonem. 

Oczywiście jesteśmy przygotowani do pokazów indoorowych – bańkowe giganty mają teraz towarzyszy z dymem, wprowadziliśmy lasery do naszego show. Cały czas pamiętamy, by rozwijać się jako artyści. Pracujemy nad nowym programem, uatrakcyjniamy to co do tej pory było bardzo dobre:) Zapraszamy do sekcji Oferta oraz Oferta dla Przedszkoli

Cały czas trwa produkcja zabawek, by na sezon 2020 być w pełni gotowymi do działania i móc skupić się przede wszystkim na pokazach:)